Program

Skupina A: Albánie, Francie, Rumunsko, Švýcarsko
pá 10. 6. 2016 21:00 Francie - Rumunsko St. Denis
so 11. 6. 2016 15:00 Albánie - Švýcarsko Lens
st 15. 6. 2016 18:00 Rumunsko - Švýcarsko Paříž
st 15. 6. 2016 21:00 Francie - Albánie Marseille
ne 19. 6. 2016 21:00 Švýcarsko - Francie Lille
ne 19. 6. 2016 21:00 Rumunsko - Albánie Lyon
       
Skupina B: Anglie, Rusko, Slovensko, Wales
so 11. 6. 2016 18:00 Wales - Slovensko Bordeaux
so 11. 6. 2016 21:00 Anglie - Rusko Marseille
st 15. 6. 2016 15:00 Rusko - Slovensko Lille
čt 16. 6. 2016 15:00 Anglie - Wales Lens
po 20. 6. 2016 21:00 Slovensko - Anglie St. Etienne
po 20. 6. 2016 21:00 Rusko - Wales Toulouse
       
Skupina C: Německo, Severní Irsko, Polsko, Ukrajina
ne 12. 6. 2016 18:00 Polsko - Severní Irsko Nice
ne 12. 6. 2016 21:00 Německo - Ukrajina Lille
čt 16. 6. 2016 18:00 Ukrajina - Severní Irsko Lyon
čt 16. 6. 2016 21:00 Německo - Polsko St. Denis
út 21. 6. 2016 18:00 Severní Irsko - Německo Paříž
út 21. 6. 2016 18:00 Ukrajina - Polsko Marseille
       
Skupina D: Chorvatsko, Česko, Španělsko, Turecko
ne 12. 6. 2016 15:00 Turecko - Chorvatsko Paříž
po 13. 6. 2016 15:00 Španělsko - Česko Toulouse
pá 17. 6. 2016 18:00 Česko - Chorvatsko St. Etienne
pá 17. 6. 2016 21:00 Španělsko - Turecko Nice
út 21. 6. 2016 21:00 Chorvatsko - Španělsko Bordeaux
út 21. 6. 2016 21:00 Česko - Turecko Lens
       
Skupina E: Belgie, Itálie, Irsko, Švédsko
po 13. 6. 2016 18:00 Irsko - Švédsko St. Denis
po 13. 6. 2016 21:00 Belgie - Itálie Lyon
pá 17. 6. 2016 15:00 Itálie - Švédsko Toulouse
so 18. 6. 2016 15:00 Belgie - Irsko Bordeaux
st 22. 6. 2016 21:00 Švédsko - Belgie Nice
st 22. 6. 2016 21:00 Itálie - Irsko Lille
       
Skupina F: Rakousko, Maďarsko, Island, Portugalsko
út 14. 6. 2016 18:00 Rakousko - Maďarsko Bordeaux
út 14. 6. 2016 21:00 Portugalsko - Island St. Etienne
so 18. 6. 2016 18:00 Island - Maďarsko Marseille
so 18. 6. 2016 21:00 Portugalsko - Rakousko Paříž
st 22. 6. 2016 18:00 Island - Rakousko St. Denis
st 22. 6. 2016 18:00 Maďarsko - Portugalsko Lyon
       
Osmifinále
so 25. 6. 2016 15:00 Švýcarsko - Polsko St. Etienne (O1)
so 25. 6. 2016 18:00 Wales - Severní Irsko Paříž (O2)
so 25. 6. 2016 21:00 Chorvatsko  - Portugalsko Lens (O3)
ne 26. 6. 2016 15:00 Francie - Irsko Lyon (O4)
ne 26. 6. 2016 18:00 Německo - Slovensko Lille (O5)
ne 26. 6. 2016 21:00 Maďarsko - Belgie Toulouse (O6)
po 27. 6. 2016 18:00 Itálie - Španělsko St. Denis (O7)
po 27. 6. 2016 21:00 Anglie - Island Nice (O8)
       
Čtvrtfinále
čt 30. 6. 2016 21:00 Polsko - Portugalsko Marseille (C1)
pá 1. 7. 2016 21:00 Wales - Belgie Lille (C2)
so 2 7. 2016 21:00 Německo - Itálie Bordeaux (C3)
ne 3. 7. 2016 21:00 Francie - Island St. Denis (C4)
       
Semifinále
st 6. 7. 2016 21:00 C1 - C2 Lyon (S1)
čt 7. 7. 2016 21:00 C3 - C4 Marseille (S2)
       
Finále
ne 10. 7. 2016 21:00 S1 - S2 St. Denis

 

 

Strategie FAČR 2020-2024 bannery